Polski Lektor - kto to? | Native Speaker Warszawa Angielski w WeAcademy
warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
slider imageslider imageslider imageslider imageslider image
 

LEKCJE Z POLSKIM LEKTOREM Z CERTYFIKATEM CELTA
BREAK THE LANGUAGE BARRIER

 

Native Speaker Centrum i Mokotów Warszawa

Nasi lektorzy języka angielskiego oferują uczniom coś znacznie więcej niż tylko pracę z wybranym podręcznikiem, gdzie rozwiązuje się zadanie po zadaniu, sprawdza odpowiedzi i idzie dalej. Zależy nam, żeby zajęcia były efektywne i ciekawe, dlatego staramy się wykorzystywać na lekcjach m.in. prawdziwe artykuły (np. z „Business Insider”, „The Wire” czy „Warsaw Business Journal”), prowadzić dużo konwersacji na tematy potrzebne uczniom w pracy, stosować mnemotechniki… Czasami oglądamy krótkie materiały wideo (wiadomości, wywiady, poradniki), a także pracujemy z pomocami wizualnymi.

Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy na naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego, proponujemy Ci zajęcia z polskim lektorem z certyfikatem CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages). Czego możesz się na takich zajęciach spodziewać?

1By nauczyć się niektórych zagadnień  gramatycznych oraz słownictwa jak również usystematyzować swoją wiedzę warto sięgnąć do książki. Niektóre lekcje będą oparte na zagadnieniach z klasycznej serii do nauki Business English – podręcznikach „Market Leader” wydawnictwa Pearson lub innych odpowiednich do poziomu i potrzeb klienta.
2Wiele osób utożsamia zajęcia indywidualne z konwersacjami. Faktycznie jeżeli nasz uczeń potrzebuje w pracy głównie mówić po angielsku to szczególnie skupimy się na tym aspekcie – będziemy dużo rozmawiać i poszerzymy słownictwo, ale pomożemy także zdiagnozować pojawiające się problemy językowe i popracujemy nad ich wyeliminowaniem!
3

Na życzenie Klienta prowadzimy także lekcje specjalne, jeżeli jest taka potrzeba pomożemy przygotować Cię do rozmowy o pracę, spotkania biznesowego czy doradzimy w sprawie prezentacji. Na koncie mamy już m.in pomoc w zgłębieniu tematów Personal Brandingu i Viral Marketingu, przygotowywanie „small talków” na cocktail party dla prawników czy lekcję poświęconą specjalistycznym zagadnieniom związanym z modą!!

4

Podobnie w wypadku zajęć w grupach: konsultujemy z grupą, jakie są potrzeby i oczekiwania. Kierujemy się zasadą, że na zajęciach najważniejszymi osobami są uczniowie, a nie nauczyciel.

 

 

button imageCzego mogę nauczyć się na kursie Business English?

Copyright © 2009 - 2020 WeAcademy All Rights Reserved. MIW Maciej Wróblewski, Mokotowska 1, Warszawa • Tel: 730 001 053 • Projekt i pozycjonowanie www.artiw.pl