Native Speaker w Warsaw English Academy WEAcademy
warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
slider imageslider imageslider imageslider imageslider image
 

CZY JESTEM GOTOWY NA NAUKĘ Z NATIVE SPEAKEREM?
BREAK THE LANGUAGE BARRIER

 

Native Speaker Centrum i Mokotów Warszawa

English Native Speaker po polsku oznacza rodowitego mówcę języka angielskiego. Jest to osoba, która wychowała się w kraju, w którym językiem urzędowym jest język angielski i od dziecka posługuje się tym językiem. Tak, jak Polacy, są Native Speakerami języka polskiego, tak np.: Brytyjczyk, Amerykanin, Kanadyjczyk czy Australijczyk są Native Speakerami języka angielskiego.

Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy na naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego, odpowiedz sobie na poniższe pytania:

1Czy jesteś w stanie zrozumieć native speakera? Czy oglądając zagraniczne filmy udaje Ci się rozumieć niewielką część wypowiadanych treści? Czy jeśli ktoś w windzie mówi po angielsku, rozumiesz? Jeśli tak, to jest to najwyższy czas na naukę z nativem!
2Czy wiesz, że nie  musisz mówić po angielsku, by zacząć przygodę z Native Speakerem? To Native Speaker ma pomóc Ci zacząć mówić w tym języku. Jeśli jesteś osłuchany i rozumiesz większość wypowiadanych treści, Twój czas na spotkanie z Native Speakerem właśnie nadszedł!
3Czy masz tak zwaną blokadę językową? Jeśli tak, to nie ma innego sposobu na jej przełamanie, jak tylko praktyka w mówieniu. Poza tym, chcemy Cię uspokoić. Nasi lektorzy wprowadzają na zajęciach atmosferę, która sprawi, że otworzysz się bardzo szybko!
4Czy nadal uważasz, że nie jesteś gotowy i chcesz zacząć, jak będziesz umiał więcej? Nie ma sensu czekać, aż będziesz gotowy. Większość ludzi nigdy nie uzna, że to już czas, Uważają, że muszą płynnie mówić, by zacząć konwersacje. Są w błędzie. To nasza praca, by przełamać Twoją barierę językową…
 

 

button imageCzego mogę nauczyć się na kursie Business English?

Copyright © 2009 - 2020 WeAcademy All Rights Reserved. MIW Maciej Wróblewski, Mokotowska 1, Warszawa • Tel: 730 001 053 • Projekt i pozycjonowanie www.artiw.pl