Rozmowa po angielsku w WeAcademy, Warszawa. Dialog po angielsku.
warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
slider imageslider imageslider imageslider imageslider image

 

TY I TWOJE POTRZEBY: ROZMOWA PO ANGIELSKU
HOW MAY WE BE OF SERVICE?

 

Naszą współpracę rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb i preferencji. Na początku zaprosimy Cię na lekcję próbną w języku angielskim (konwersacje po angielsku), rozmowa ta pozwoli Ci zapoznać się z innowacyjnym stylem nauczania dla osób dorosłych poprzez konwersacje z Native Speakerem. Na lekcji próbnej będziesz miał okazję zapoznać się z osobami przypisanymi do Twojej grupy oraz z zagranicznym nauczycielem.

 

ZAPRASZAMY
NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ, ROZMOWĘ PO ANGIELSKU

 

Na lekcję próbną zjaw się 10 minut wcześniej. Native Speaker języka angielskiego przeprowadzi z Tobą rozmowę po angielsku. Oceni Twój poziom oraz doradzi plan nauczania adekwatny do Twoich potrzeb. Jeśli chciałbyś wcześniej znać swój poziom znajomości języka obcego, poproś swojego Opiekuna o darmowe, 10-minutowe, konsultacje w dowolnym dla Ciebie terminie.

 

BADAMY TWOJE OCZEKIWANIA
PO CZYM RAZEM POSZUKUJEMY KORZYSTNEGO ROZWIĄZANIA

 

Po lekcji próbnej opowiesz Twojemu Opiekunowi o swoich oczekiwaniach, potrzebach oraz o swojej pracy jak również dyspozycyjności godzinowej. Na podstawie tych informacji oraz opinii Native Speakera, Opiekun dobierze Ci grupę 3, 4-6 osobową lub zaproponuje konwersacje indywidualnie. Opracuje z Tobą również plan płatności w wersji oszczędnej lub w wersji praktycznej. Sprawdź z Opiekunem, czy pracujesz w firmie, która ma podpisaną umowę o wspołpracę z WeAcademy. Twój kurs może być dzięki temu atrakcyjniejszy cenowo.

 

UCZYSZ SIĘ POPRZEZ ROZMOWĘ PO ANGIELSKU
DIALOG PO ANGIELSKU Z NATIVE SPEAKEREM

 

Wszystko to, by w efekcie na zajęciach przerabiać materiał przygotowany specjalnie z myślą o Tobie. Jakie to będą materiały?

 

1Będą pochodzić z takich źródeł jak Business English MagazineBBC, CNN,  Harvard Business Review, The Economist. Będą to także autorskie artykuły i materiały naszych Native Speakerów. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem magazynu Business English Magazine na własność, zgłoś to do swojego Opiekuna.

2Będą związane z Twoją branżą lub zainteresowaniami. Sprawdź, czego możesz nauczyć się, jeśli wybierzesz kurs Business English lub przyjdź na zajęcia indywidualne i sam weź udział w napisaniu programu nauczania dla siebie. Możesz również sam stworzyć grupę min. 4 osób, z którymi opracujemy indywidualny program nauczania dla Was.
3Będą opracowane przez lektora, by umożliwić Ci zastosowanie ich do efektywnej nauki. Nie będziesz uczył się rzeczy, które nie są tożsame z Twoimi zainteresowaniami. Sam wybierz tematy, na które chcesz rozmawiać.
4Będą dotyczyć aktualnych tematów i zagadnień ze świata. Dzięki wykorzystaniu aktualnych materiałów będziesz przerabiał po angielsku tematy, które miały miejsce dziś, wczoraj, a maksymalnie 90 dni wstecz.
 

 

 

CO ROBIMY NA ZAJĘCIACH KONWERSACYJNYCH?
LISTENING TO YOUR NEEDS

 

Czas na zajęciach dzielimy między konwersacje, a ćwiczenia gramatyczne w takich proporcjach, jakie będą Ci potrzebne. Zwykle 90% czasu zajęć przeznaczane jest na konwersacje, rozmowa oczywiście po angielsku, z native speakerem z (akcentem brytyjskim lub amerykańskim), lecz proporcje te mogą być różne w zależności od potrzeb. Jakich ćwiczeń możesz się spodziewać?

Native Speaker Warszawa angielski konwersacje

 

NASZA OFERTA?
KONWERSACJE PO ANGIELSKU 90% CZASU

 

 

1ŻYWYCH DYSKUSJI Z NATIVEM

na temat przeczytanego, wysłuchanego lub obejrzanego materiału na TV dostępnym w każdej sali.

2KRÓTKICH PREZENTACJI

swoich opinii/ pomysłów/ wrażeń/ propozycji na zadany, związany z Twoją specjalizacją temat.

3REDAGOWANIA WYPOWIEDZI

pisemnych związanych z Twoją branżą lub zainteresowaniami oraz innych gier i ćwiczeń rozwijających słownictwo.

 

 

button imageKonwersacje po angielsku? Rozmowa z Native Speakerem? Czy jestem gotowy?

Copyright © 2009 - 2018 WeAcademy All Rights Reserved. MIW Maciej Wróblewski, Mokotowska 1, Warszawa • Tel: 730 001 053 • Projekt i pozycjonowanie www.artiw.pl