Rozmowa po angielsku w WeAcademy, Warszawa. Dialog po angielsku.
warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
slider imageslider imageslider imageslider imageslider image

 

TY I TWOJE POTRZEBY: ROZMOWA PO ANGIELSKU
HOW MAY WE BE OF SERVICE?

 

Naszą współpracę rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb i preferencji. Na początku zaprosimy Cię na lekcję próbną online w języku angielskim (konwersacje przez Skype z native speakerem po angielsku), rozmowa ta pozwoli Ci zapoznać się z innowacyjnym stylem nauczania dla osób dorosłych poprzez konwersacje z Native Speakerem. Na lekcji próbnej online będziesz miał okazję zapoznać się z osobami przypisanymi do Twojej grupy oraz z zagranicznym nauczycielem.

 

ZAPRASZAMY
NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ online przez Skype, ROZMOWĘ PO ANGIELSKU

 

Do lekcji próbnej przygotuj się chwilę wcześniej. Znajdź wygodne, ciche miejsce w swoim domu lub biurze, naładuj laptopa, przygotuj sobie swój ulubiony napój i zadbaj o dobre łączę internetowe. Native Speaker języka angielskiego przeprowadzi z Tobą rozmowę po angielsku. Oceni Twój poziom oraz doradzi plan nauczania adekwatny do Twoich potrzeb. Jeśli chciałbyś wcześniej znać swój poziom znajomości języka obcego, poproś swojego Opiekuna o darmowe, 10-minutowe, konsultacje on-line w dowolnym dla Ciebie terminie.

 

BADAMY TWOJE OCZEKIWANIA
PO CZYM RAZEM POSZUKUJEMY KORZYSTNEGO ROZWIĄZANIA

 

Po lekcji próbnej opowiesz Twojemu Opiekunowi o swoich oczekiwaniach, potrzebach oraz o swojej pracy jak również dyspozycyjności godzinowej. Na podstawie tych informacji oraz opinii Native Speakera, Opiekun dobierze Ci grupę 3, 4-6 osobową lub zaproponuje konwersacje indywidualnie. Opracuje z Tobą również plan płatności w wersji oszczędnej lub w wersji praktycznej.

 

UCZYSZ SIĘ POPRZEZ ROZMOWĘ PO ANGIELSKU
DIALOG PO ANGIELSKU Z NATIVE SPEAKEREM

 

Wszystko to, by w efekcie na zajęciach przerabiać materiał przygotowany specjalnie z myślą o Tobie. Jakie to będą materiały?

 

1 Będą to także autorskie artykuły i materiały naszych Native Speakerów. Będziesz rozmawiał jedynie na aktualne tematy, interesujące dla Ciebie bądź ciekawe dla grupy, do której dołączysz.

2Będą związane z Twoją branżą lub zainteresowaniami. Sprawdź, czego możesz nauczyć się, jeśli wybierzesz kurs Business English lub przyjdź na zajęcia indywidualne i sam weź udział w napisaniu programu nauczania dla siebie. Możesz również sam stworzyć grupę min. 4 osób, z którymi opracujemy indywidualny program nauczania dla Was.
3Będą opracowane przez lektora, by umożliwić Ci zastosowanie ich do efektywnej nauki. Nie będziesz uczył się rzeczy, które nie są tożsame z Twoimi zainteresowaniami. Sam wybierz tematy, na które chcesz rozmawiać.
4Będą dotyczyć aktualnych tematów i zagadnień ze świata. Dzięki wykorzystaniu aktualnych materiałów będziesz przerabiał po angielsku tematy, które miały miejsce dziś, wczoraj, a maksymalnie 90 dni wstecz.
 

 

 

CO ROBIMY NA ZAJĘCIACH KONWERSACYJNYCH?
LISTENING TO YOUR NEEDS

 

Czas na zajęciach dzielimy między konwersacje, a ćwiczenia gramatyczne w takich proporcjach, jakie będą Ci potrzebne. Zwykle 90% czasu zajęć przeznaczane jest na konwersacje, rozmowa oczywiście po angielsku, z native speakerem z (akcentem brytyjskim lub amerykańskim), lecz proporcje te mogą być różne w zależności od potrzeb. Jakich ćwiczeń możesz się spodziewać?

Native Speaker Warszawa angielski konwersacje

 

NASZA OFERTA?
KONWERSACJE PO ANGIELSKU 90% CZASU

 

 

1ŻYWYCH DYSKUSJI Z NATIVEM

na temat przeczytanego, wysłuchanego lub obejrzanego materiału na TV dostępnym w każdej sali.

2KRÓTKICH PREZENTACJI

swoich opinii/ pomysłów/ wrażeń/ propozycji na zadany, związany z Twoją specjalizacją temat.

3REDAGOWANIA WYPOWIEDZI

pisemnych związanych z Twoją branżą lub zainteresowaniami oraz innych gier i ćwiczeń rozwijających słownictwo.

 

 

button imageKonwersacje po angielsku? Rozmowa z Native Speakerem? Czy jestem gotowy?

Copyright © 2009 - 2020 WeAcademy All Rights Reserved. MIW Maciej Wróblewski, Mokotowska 1, Warszawa • Tel: 730 001 053 • Projekt i pozycjonowanie www.artiw.pl